vertexComdata Mühendislik kullanmakta olduğunuz kalorifer tesisatınızda petek, kazan ve tesisat temizlik hizmetlerini vermektedir. Telefonlarınıza en kısa zamanda cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz.

 

KALORİFER TESİSAT TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Isıtma sistemlerinde; kullanım yılına ve suyun kalitesine göre problemler oluşabilir. Bu tür durumlar ısınma kaltesini düşürür ve yüksek faturalar ödemenize yol açar.Eğer ısınma problemi yaşıyorsanız, kombi&kazan  filitresi sürekli tıkanıyorsa, yıllık bakım yaptırmadıysanız kombi-kazan ,petek ve tesisat temizligi yaptırmanız gerekmektedir. Temizlik uygulaması ile %30'a varan bir tasarruf elde edebilirsiniz. Yıllardır kullandığınız

kalorifer tesisatı, içerisinde sirküle halinde olan suyun özelliklerine bağlı olarak kirlenmekte ve tesisatınızdan beklediğiniz verimi almanıza engel olmaktadır.Petek temizliği yaptırmayan kullanıcılar fazla gelen doğalgaz faturalarına katlanmakta ya da Kombinin derecesini düşürerek yeterli miktarda ısınamamaktadır.Tesisat  temizliği yaptırarak  sisteminizin performans ve dayanıklılığını artırıp enerji tasarrufu sağlarsınız.

Tesisat temizliğinizi en az 2 yılda bir yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

GELECEK NESİLLERE BIRAKACAĞINIZ TEMİZ BİR DENİZLİ VE TEMİZ BİR ÇEVREYİ DE UNUTMAYIN!

 

Comdata Mühendislik size bir telefon kadar yakın : 0 258 241-17-65

 

Kalorifer Tesisat Temizliği