Ana sayfa Gizlilik Politakası

Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu "SİTE"yi kullandığınız takdirde bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız. "SİTE" sahibi bu "SİTE"de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, "SİTE"'yi, "SİTE" kullanma koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu "SİTE"'nin sahibi Manisa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. (bundan böyle kısaca "COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ." olarak anılacaktır) 'dir. "SİTE"' de sunulan hizmetler Manisa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

TANIMLAR

SİTE : "COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ." tarafından belirlenen çerçeve içersinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesi.

KULLANICI : "COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ." "SİTE"sine çevrimiçi (on-line) ortamdan erişen her gerçek ve tüzel kişi.

BAĞLANTI :"SİTE" üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden "SİTE"ye, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantı.

İÇERİK : "COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ." "SİTE"si ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, rakam, fiyat v.b görsel, yazınsal ve işitsel imgeler.

 

  • Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

  • Kullanıcılarımızla ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, kendi ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen derecesinde gizli olarak korunmaktadır. “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.” hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara kullandırmamayı ve satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen makul bir şekilde yapılacaktır. Ancak, güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilir.

 

  • “SİTE” sayfalarından birinde veya daha fazlasında, http://www.comdata.com.tr/ harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.”, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.comdata.com.tr/ ile başlamayan siteler “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.” ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

 

  • Bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.” sorumluluk kabul etmemektedir.

 

  • “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.”ın üçüncü taraflarla kendi nam ve hesabına iş yapmak üzere anlaşması durumunda , söz konusu taraflar bu Gizlilik Politikası hükümlerine riayet etmeye mecbur tutulacaktır.

 

  • Burada aksi belirtilmesine rağmen , Kişiye Ait Bilgiler'in mahkeme kararı veya hükümet soruşturması çerçevesinde talep edilerek tarafımızca sağlanması söz konusu olabilir. Ayrıca , yasadışı olduğuna iyi niyetle inandığımız faaliyetleri, hukuk uygulayıcı birimlere rapor etme hakkımızı da saklı tutarız. Kişiye Ait Bilgiler , kendi kurallar metnimizde yer alan hükümlerin yürütülmesi veya uygulanması için objektif şekilde gerekli olması veya kendimizin ve başkalarının hakları, mal varlıkları, veya güvenliklerinin korunmasının söz konusu olması durumunda dağıtılabilir.

 

  • Bu siteyi kullanarak “COMDATA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.”’ın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.