Ana sayfa Kurumsal Servis & Destek

vertexİhtiyaç duyduğunuz anda, biz yanınızdayız...

Comdata Mühendislik olarak ihtiyaç duyduğunuz herzaman yanınızda olmaya hazırız. Doğalgaz, tesisat, proje, ısıtma ve soğutma, güneş enerjisi sistemleri hizmetlerimiz ile, tecrübemiz ve kaliteli ekibimizle sizlere güvenli huzurlu ve konforlu ortamlar hazırlamak amacındayız.

Sitemizde geniş ürün yelpazemizi inceleyebilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Her türlü hizmet ve ürün talepleriniz için firmamız ile anında irtibata geçebilirsiniz.

 

Ücretsiz Keşif !

Doğalgaz, ısıtma-soğutma, güneş enerjisi sistemleri gereksinimlerinizi karşılamak, sorunlarınıza doğru çözümü getirebilmek için alanlarında lider firmaların ürünlerini kullanan Comdata Mühendislik, ücretsiz keşif hizmeti ile ihtiyacınız olan herşeyi karşılayacak komple çözümler sunuyor.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve gereksinimlerinizi en iyi karşılayacak çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok püf noktalar vardır. Bunlara dikkat edilmez ise ısınamama sonucu üşüme, gereğinden fazla ısınma sonucu fazla faturanın gelmesi, tesisatın düzgün yapılmaması sonucu su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu da gereksiz bir çok maliyeti , zahmetli tadilat işlemlerini tekrardan yapılmasına yol açmaktadır. Firmamız gerek mühendislik hizmeti sayesinde gerekse yetkili ve deneyimli ustalarımız sayesinde yukarıdaki aksaklıları minimuma indirgedi.

 

Tesisat borularının gidiş yön önemlidir;

Kalorifer tesisatı yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardan birisi tesisat borularının gidiş yönünün belirlenmesi ; mümkün olduğu kadar tesisatın kısa ve az dönüşlü (minumum dirsek kullanarak) şekilde yapılması gerekir. bu sayede kayıplar azaltılmış olur hem ısınma miktarı artar hemde ısı kaybı oluşmaz tasarruf sağanır.

 

Radyotör Seçiminin Yapılması;

Kalorifer Tesisatı yapılırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer konu da radyatörleri seçimidir. radyatör seçimi odanın büyüklüğüne göre , odanın ısı kayıpları ve odanın kullanım durumuna göre farklılık arz etmektedir. Eğer odanızda gereğinden fazla radyatör kullanırsanız gereksiz fazla ısınma sonucu fatura miktarınızda artış olur. radyatörleri gereğinden az koyarsanız ısınamazsınız.

 

Kombi yer seçiminin doğru yapılması gerekir;

Kalorifer Tesisatı yapımında tabiki en önemli konularda birde kombi yeri şeçimidir. Kombi Yerinin seçiminde en önemli dikkat edilmesi gereken konu banyoya veya mutfağa yakın bir yer seçilmesidir. çünkü kombi mutfağa veya banyoya ne kadar uzak olursa o kadar su sarfiyatı artar dolayısıyla da kombi sıcak suyu ulaştırmak için daha fazla çalışacağı için gaz sarfiyatıda artacaktır. Bu sebepten dolayı Kalorifer tesisatı yapımında Comdata Mühendislik olarak en çok dikkat ettiğimiz konuların başında kombi yeri seçimi gelmektedir.

Hesaplı ve uygun fiyatlı doğalgaz tesisatı istiyorsanız; Bize ulaşıp çok daha uygun fiyatlardan doğalgaz tesisatı yaptırabilirsiniz.

 

Kurumsal